poniedziałek, 17 sierpnia 2015


Trzeba przyznać, iż Milka w ostatnim czasie dość dużo eksperymentuje. Produkt Melo-Cake jest chyba najlepszym dowodem na to, że czas z tym skończyć i wrócić do uwielbianych przez nas, tradycyjnych czekolad. 
Półkule  oblane alpejską, mleczną czekoladą nie są do końca wypełnione. Można nawet uznać, iż nadzienia jest śmiesznie mało, jak na tego rozmiaru ciastko. Wygląd łakocia pozostawia wiele do życzenie. Oczywiście to nie zawsze on świadczy o jakości i smaku produktu, jednak trzeba przyznać, że w tym przypadku niestety tak właśnie jest.. Twarde herbatniki, szybko rozpływająca się, cienka warstwa czekolady i lekko kwaśna pianka to raczej nie najlepsza reklama, szczególnie dla tak dużej firmy jaką jest Milka. 
Co prawda nam ten produkt nie smakuje, ale jeśli macie ochotę sami ocenić wpadnijcie do sklepu sieci Alma,  gdzie "wynalazek" ten znajdziecie za ok. 9 zł, co naszym zdaniem jest lekką przesadą jak za jedynie 6 w połowie "napompowanych powietrzem" słodkości.


3 komentarze:

  1. Nie wygląda to apetycznie.. Ani trochę :/ Szczerze powiedziawszy Milka dała tyłka tym produktem :) I ta cena.. Powala na kolana.

    OdpowiedzUsuń
  2. Po przekrojeniu prezentuje się bardzo.. biednie. :D Szkoda, bo sam pomysł na produkt dość nietypowy. :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie jadłam tego produktu, ale o dziwo mam na niego ochotę :)

    OdpowiedzUsuń